Atveriamų kiemo vartų automatika

Max. atveriamų kiemo vartų svoris 700kg

Atveriamų kiemo vartų automatika:

  • vartų pavaros su valdymo bloku, 2 vnt
  •  pulteliai (4 kanalų, kintamo kodo), 2 vnt
  •  foto elementai, 2 vnt
  • švyturėlis su integruota antena
  • tvirtinimo elementai ir varžtai skirti atveriamų vartų automatikos montavimui.

Gamintojas: Machermann, Vokietija

Garantija 2 metai


Vartų automatikos modelis MCH700(24V/DC)
Automatikos darbinė įtampa  AC230V 50/60Hz
Variklio įtampa(V/DC) 24
Galia(W) 100
darbinė temperatūra(‘C) -25 ~ +50
Max. varčios svoris (KG) 350
Max. varčios plotis(M) 2.5
Max. vartų atverimo kampas(°) 120
Automatikos apsaugos klasė (IP) 24
Max. vartų atverimo riba(mm) 350
Nepertraukiamas darbo ciklas Max.50
Pavaros svoris(KG/PCS) 6
Pagrindinis atveriamų kiemo vartų automatikos elementas – tai elektros variklis su sraigtine pavara. Jeigu atveriamiems kiemo vartams naudojamos plačios mūrinės kolonos iš plytų (blokų, akmenų), įprasta automatika  vartų atverimui gali netikti. Prežastis –  reikalingas didesnis atveriamų vartų atidarymo kampas ir sraigtinės(standartinės) automatinės pavaros neužtenka. Tokiu atveju atveriamų vartų atidarymui naudojama – plačiai varstomų vartų automatika su papildoma  svirtele tam, kad padidinti atveriamų vartų atverimo kampą.

Atveriami kiemo vartai.

Atveriami, varstomi vartai – tai 2 vartų varčiai, kurie tvirtinami prie atraminių stulpų zavesais. Tai seniausia ir patikimiausia vartų konstrukcija. Bėgant laikui automatizacijos procesas pasiekė ir varstomų vartų atidarymą. Automatiniai varstomi vartai patikimai uždaro kiemą, vartai uždaromi automatiškai ir blokuojami uždarymo būsenoje. Vartų spyna nereikalinga, atverti vartus galima tik automatikos pagalba, avarinių atvejų numatyta rankinio atveriamų vartų atidarymo galimybė.

Atveriamų (varstomų) vartų automatikos montavimas.

Atveriami, varstomi vartai – klasikinis kiemo vartų sprendimas. Varstomi kiemo vartai ir sumontuota atverimo automatika pigesni nei stumdomi vartai. Atveriamų vartų pagrindas – tai stulpai, ant kurių kabinami vartai ir montuojama varstomų vartų automatiką. Nuo vartų pločio ir svorio priklauso stulpų skerspjūvis, metalo storis, stulpų betonavimo gylis. Jeigu vartų stulpai mūriniai – viduje turi būti standus metalinis karkasas kiemo vartų ir automatikos montvimui. Jeigu numatomi atveriami vartai su automatiniu atidarymu – reikia numatyti instaliaciją automatikos montavimui ir pajungimui.Stumdomų automatinių vartų ir automatikos ypatumai.

Stumdomi, automatiniai vartai sutaupo vietą, nes atsidaro į šoną, atveriami vartai atsidaro į kiemo vidų arba į išorę, todėl gali trukdyti įvažiavimui. Stumdomi vartai reikalauja daugiau vietos kieme iš pločio, dėl to nevisada yra galimybė statyti tokio tipo vartus.  Stumdomi automatiniai vartai patogesni – mažesnis sniego pasipriešinimas, naudojama viena stumdomų vartų atidarymo pavara. Varstomiems vartams reikalingos 2 atidarymo pavaros, stumdomi vartai atsidaro į šoną netrukdydami įvažiuoti arba išvažiuoti. Kainos atžvilgiu stumdomi vartai su gembiniu vartu komplektu (kreipiančioji, ratukai, gembė), automatikos komplektu ir pamatais- vartų kainą didesnė už atveriamų vartų.

Stumdomų vartų gali neišeiti pastatyti, jeigu:

  • vartų nuvažiavimui nėra vietos
  • šone, vartų nustumimo pusėje yra varteliai
  • Stumdomų vartų pusėje didelis žemės lygių skirtumas

Kategorija: